Gideceğiniz Ekspertiz Merkezinin Tecrübesini Araştırın
Son zamanlarda oto ekspertiz sektörünün çoğalması ve bu iş ile alakalı olmayan kişilerin bu işe girerek yanlış raporlama durumları ortaya çıkmıştır.Lütfen Gideceğiniz Merkezlerin Ustalık belgelerini ve daha önce ne işle meşgul olduğunu araştırın
Detaylı Bilgi

Mersin Oto Ekspertiz

Anasayfa » Mersin Oto Ekspertiz

Mersin’de Güvenilir Oto EkspertizNeden Ekspertiz Yaptırılmalıdır ?

mersin oto ekspertiz

Almak istediğiniz otomobilde sorunlar dışarıda tamir edilmiş olabilir, bu nedenle otomobilde  her hangi bir kaza-hasar kaydı bulunmayabilir. Bu nedenle mersin ve çevresinde alacağınız otomobili oto ekspertiz işlemi yaptırmanız ve ekspertiz raporunu detaylı bir şekilde oto ekspertiz uzmanı tarafın dan  incelenmesi gerekmektedir.

Mersin bölgesinde ikinci el araç alım satımında, araç kilometresini düşüren, değişeni, boyayı kazayı saklayan satıcılara kadar birçok kötü niyetle ticaret yapmaya çalışan insanla karşılaşabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz otomobilin  kilometre tespitini tam olarak yapmak son teknoloji cihazlar sayesinde mümkün . Özellikle ŞAHİN Mersin Oto Ekspertiz’de, alanında uzman personeller ve son teknoloji cihazlarla yapılan ölçümler sonucunda aracı daha detaylı inceleyerek size aracın kilometresiyle ilgili önemli tespitler yapabilir.

Mersin ve çevrsinde ikinci el araç sektöründe birçok problemle karşılaşabilirsiniz burada önemli olan nokta kaliteli ve tarafsız  güvenilir oto ekspertiz hizmeti alabileceğiniz firmayı tespit etmek. Şahin Mersin  Oto Ekspertiz, bu bağlamda ekspertiz sektöründe kaliteli, tarafsız ve güvenilir hizmetiyle 12 yıldır  müşterilerinin hizmetinde bulunuyor.

İkinci el otomobil sektörünün büyüdüğü Türkiye’de kullanılmış araç alırken sadece kaporta dış görünüşüne ve motora bakmanın yeterli olmayacağı unutmamalıdır.

İkinci el araç alıcıları genelde almak istedikleri aracı sanayiye, tanıdığı bir ustaya ya da kendince bu işten anlayan bir arkadaşına göstermekle yetinebiliyor. Yalnız bu şekilde otomobilde  bulunan birçok problem ve sorun gözden kaçabiliyor. Sonrasında ortaya çıkacak bir problem  alıcının zarara uğramasına  neden olacağı için bu tür yollara başvurulmamalıdır. İkinci el otomobil alırken aracın komple oto ekspertiz’e sokulması gerektiğini ve aracın bölümlerinde yer alan yıpranma durumuna göre belirli bir fiyat aralığının tespit edilmesi gerekmektedir.

Şahin Mersin  Oto Ekspertiz olarak biz, Mersin ve çevresinde araç alırken öncelikle tramer, hasar kaydı ve Hgs km sorgularının kontrol edilmesini ve daha sonra fiziki oto testinin gerçekleştirilmesini tavsiye ediyoruz. Birçok araçta kaza ve hasar kaydı olmamasına rağmen araçların ağır hasara sahip olabileceğinin unutulmaması gerekmektedir.

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin.

0 / 5 5
WhatsApp chat
%d blogcu bunu beğendi: