Gideceğiniz Ekspertiz Merkezinin Tecrübesini Araştırın
Son zamanlarda oto ekspertiz sektörünün çoğalması ve bu iş ile alakalı olmayan kişilerin bu işe girerek yanlış raporlama durumları ortaya çıkmıştır.Lütfen Gideceğiniz Merkezlerin Ustalık belgelerini ve daha önce ne işle meşgul olduğunu araştırın
Detaylı Bilgi

Mersin – Mezitli Oto Ekspertiz Hizmetleri

Anasayfa » Mersin – Mezitli Oto Ekspertiz Hizmetleri

2010 Yılın’dan Bugüne

Mersin ve Mezitli Bölgesinin En İyi Ekspertiz Firması Olarak Yine Bir İlke Öncü Olup Detaylı Airbag Kontrollerini Gerçekleştiriyoruz.

AİRBAG SİSTEMİNİN  AÇILDIĞI, İŞLEMLİ OLDUĞU YA DA DEĞİŞTİRİLDİĞİ NASIL ANLAŞILIR ?

    Airbag sisteminin kontrolünün alanında uzman teknik personel tarafından yapılması gerekir. Normal otomobil kullanıcısı hava yastıklarının (airbag) sisteminin kontrolünü sağlıklı olarak gerçekleştirmesi mümkün değildir.
Yolcuların ve sürücünün can güvenliği açısından hayati öneme sahip olan  hava yastıklarının doğru çalışıp çalışmadığının mutlaka işin ehli profesyoneller  tarafından kontrol edilip raporlanması gerekmektedir. Unutmayın ki “kaza her an başımıza gelebilir” canınızı ve sevdiklerinizin canını  şansa bırakmayın,ikinci el alacağınız aracınızı mutlaka yetkili ve alanında uzman bir oto ekspertiz firmasında raporlatın.

     Olası bir kaza anıda yaralanmaların ve ölümlerin  önüne geçilebilmesi ya da asgari düzeye indirilmesi için araçlarda Airbag hava yastıklarının sağlıklı olarak çalışması gerekmektedir. Hava yastıklarının görevini tam olarak gerçekleştirilmesi için birinci güvenlik önlemi olan emniyet kemerinin takılması gerektiği unutulmamalıdır. Aksi takdirde ikinci bir güvenlik önlemi olarak tasarlanan hava yastıklarının kaza anında tek başına zararlı hatta ölümcül sonuçlar doğurabilmektedir.

    Mersin oto ekspertiz merkezi Şahin Oto Ekspertiz  olarak sizlere daha kaliteli güvenli hizmet sunabilmek için son teknolojiyle birleştirmiş olduğumuz bilgi ve deneyimimizle oto expertiz alanında ki tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Profesyonel uzman ekibimiz, müşteri memnuniyeti odaklı misyonumuz ile tarafsızlık, güvenilirlik, kaliteli ve şeffaf hizmet ilkelerimizle Mersin Oto ekspertiz / expertiz Şahin Oto olarak aracınızın tüm detaylarıyla ilgilenerek sizlere araç almadan önce yardımcı oluyoruz.

   Mersin de Ekspertiz yaptıran müşterilerimizin  01.03.2020 Tarihinden itibaren DETAYLI PAKET talepleri dahilinde hava yastığı (airbag) sisteminin kontrollerini sağlıklı çalışıp çalışmadığı, işlem görüp görmediği alanında uzman personel tarafından tespit edilerek airbag ekspertiz raporu olarak sunmaktadır

   Ekspertiz raporu ile kendinizin, sevdiklerinizin veya bir başkasının canını riske atmadan aldığınız araca güvenle binebilirsiniz. Canın emanet edildiği bir konuda “ikinci bir şansa yer yoktur” prensibimizle, firmamız ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun bilgisayar destekli son teknoloji cihazlarla donatılmış, teknisyenlerimiz kendi alanlarında uzmanlık belgelerine sahip, %100 kesin sonuç verme sorumluluğu ve bilincine dayalı olarak Mersin’de  oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Yapmış olduğumuz Airbag kontrolleri Airbag sisteminin kaza anında açılıp açılmama  garantisini vermemekte olup, sistemin onarılıp tamir gördüğünü veya orjinal olduğunu raporlar kısaca sistemin fabrikadan çıktığı gibi stabil olup  olmadığına bakar.

   Şahin Oto Ekspertiz olarak, Mersin Oto Ekspertiz , Mezitli Oto Ekspertiz, Erdemli Oto Ekspertiz, silifke Oto Ekspertiz ve Tarsus Oto Ekspertiz olarak bölgeler de hizmeti sunmaktayız.

    Oto Ekspertiz hizmetimizi siz değerli müşterilerimiz için her geçen gün geliştirmekte olup sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek için gelişen teknoloji yakından takip etmekteyiz., Mersin’de oto ekspertiz , Mezitli’de Oto Ekspertiz olarak hizmetimize devam etmekteyiz.

   

Key:

mersin airbag,mersin havayastığı,mersin airbag ekspertiz,mersin hava yastığı ekspertizi,mersin airbag kantrolü,mersin hava yastığı kontrolü,mersin oto ekspertiz,Mezitli oto ekspertiz

[yasr_visitor_votes null size=”small”]

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin.

0 / 5 5

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bir Cevap Yazın

WhatsApp chat
%d blogcu bunu beğendi: