Gideceğiniz Ekspertiz Merkezinin Tecrübesini Araştırın
Son zamanlarda oto ekspertiz sektörünün çoğalması ve bu iş ile alakalı olmayan kişilerin bu işe girerek yanlış raporlama durumları ortaya çıkmıştır.Lütfen Gideceğiniz Merkezlerin Ustalık belgelerini ve daha önce ne işle meşgul olduğunu araştırın
Detaylı Bilgi

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Mersin Kurumsal Oto Ekspertiz Merkezi

  Şahin Otomotiv 1973 yılından bugüne otomotiv sektöründe hep öncü olmuş mersin ve bölgesinde otomotiv adında  başarılı işler yapmıştır .Uzun yıllar yetkili servislik yapmış ve burada kazandığı tecrübe birikimi ile çağımızın ve günümüzün ihtiyacı olan oto ekspertiz alanında Mersin de ilk olarak 2011 yılından bu güne profesyonel oto ekspertiz hizmeti vermeye başlamıştır.

 

   Mersin Şahin Oto Ekspertiz olarak öncelikle sektörümüzün vermiş olduğu bilinçle, günümüz şartlarında her türlü teknolojiyi kullanarak taahhüt ettiğimiz işleri zamanında ve uygunluğunu göz önüne alarak gerçekleştirmeye odaklanmış durumdayız. Öncelikli hedefimizin oto ekspertiz ihtiyacınızı en iyi bir şekilde karşılayabilmektir. Tüm Mersin Bölgesin de oto ekspertiz hizmetini profesyonel ekibimiz ile kaliteli ve güvenli olarak sunuyoruz.

 Mersin Şahin oto ekspertiz olarak şirket çalışanlarımızın teknik bilgisi, geniş makine parkurumuz ve dinamik yönetici kadromuz ile birlikte müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak. Yapmış olduğumuz AR-GE çalışmalarıyla sektörümüzün gelişimine katkıda bulunmak.

Biliyoruz ki; Zor hayat şartlarında, birikiminizi doğru değerlendirmek ve sonradan üzülmemek adına 2. el araç alımında sağlıklı ve düzgün bir araç ekspertiz hizmeti ilk şarttır. Mersin bölgesinde oto ekspertiz ile ilgili günümüz şartlarına uygun ve modern cihazlarla yapılmış bir araç ekspertizi size en doğru yolu gösterecektir.

Amacımız Mersin Şahin oto ekspertiz olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmak,

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin.

0 / 5 5

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Webmaster dedi ki:

    Mersin Kurumsal Oto Ekspertiz Merkezi

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bir Cevap Yazın

WhatsApp chat
%d blogcu bunu beğendi: