Gideceğiniz Ekspertiz Merkezinin Tecrübesini Araştırın
Son zamanlarda oto ekspertiz sektörünün çoğalması ve bu iş ile alakalı olmayan kişilerin bu işe girerek yanlış raporlama durumları ortaya çıkmıştır.Lütfen Gideceğiniz Merkezlerin Ustalık belgelerini ve daha önce ne işle meşgul olduğunu araştırın
Detaylı Bilgi

Km Sorgulama-

Anasayfa » Km Sorgulama-

Beyinden Km Kontrolu

Araç Muayene ve Kilometre Bilgisi Sorgulama
HGS mobil uygulamaları ile Araç KM Sorgulama artık çok kolay!
HGS Mobil uygulamaları üzerinden plaka yada şase numarası girerek kilometre ve araç muyaene sorgulaması gerçekleştirebilirsiniz.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü ile Bilgi Paylaşımı Esaslarının Düzenlenmesine Dair imzalamış olduğumuz protokol sayesinde artık araç sahipleri ve ikinci el araç alacak olan kişiler HGS Mobil Uygulaması üzerinden Kilometre ve Araç Muayene Bilgilerine kolayca ulaşabilecekler.

Araç KM Sorgulama Görsel Anlatım
1. Adım: Uygulamayı açtığınızda karşınıza gelen ekranda bulunan “Araç KM Sorgula” butonuna tıklayın.

2. Adım: Karşınıza gelen ekranda üst kısımda bulunan açılır menüde “Plaka” seçeneğini işaretleyin.

3. Adım: Plaka seçeneğinin alt kısmında bulunan alana KM bilgisi sorgulamak istediğiniz aracın plakasını girin ve “Araç KM Sorgula” butonuna tıklayın.

4. Adım: Bu adımda sorgulama işleminde gerekli olan ödemenin alınabilmesi için kredi kartı bilgilerinizi girin. Son olarak dekontunuzu e-posta adresinize almak istiyorsanız e-posta adresinizi girin (isteğe bağlı) ve “Sorgula” butonuna tıklayın.

5. Adım: Girdiğiniz kredi kartına tanımlı cep telefonunuza gelen SMS’te yer alan kodu ilgili alana yazın ve “Gönder” butonuna tıklayın.


6. Adım: Bu ekranda aracınıza ait KM bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Etiketler: computest mersin , mersin araç expertiz ,mersin de en iyi oto ekspertiz ,mersin de güvenilir , mersin ekspertiz,mersin ekspertiz firmaları,mersin expertiz, mersin oto ekspertiz ,mersin oto ekspertiz firmaları, mersin oto ekspertiz fiyatları ,mersin oto expertiz ,mersin oto test , mezitli oto ekspertiz ,oto center expertiz,otoeksper mersin,oto ekspertiz mersin, oto expertiz,şahin oto ekspertiz mersin , şahin oto mersin

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin.

0 / 5 5
WhatsApp chat
%d blogcu bunu beğendi: