Gideceğiniz Ekspertiz Merkezinin Tecrübesini Araştırın
Son zamanlarda oto ekspertiz sektörünün çoğalması ve bu iş ile alakalı olmayan kişilerin bu işe girerek yanlış raporlama durumları ortaya çıkmıştır.Lütfen Gideceğiniz Merkezlerin Ustalık belgelerini ve daha önce ne işle meşgul olduğunu araştırın
Detaylı Bilgi

Mersin en iyi ekspertiz merkezi

Anasayfa » Mersin en iyi ekspertiz merkezi
Mersin en iyi ekspertiz

Mersin en iyi ekspertiz,Şahin Oto Ekspertiz Mersinin Bölgesinde İlk Profesyonel Güvenilir en çok Tavsiye edilen Ekspertiz servisi

Oto Ekspertiz Raporunun Detayları: Motor, boya, kaporta, mekanik, motor performansı, fren, süspansiyon,defransiyel, direksiyon sistemi, klima sistemi, ısıtma ve soğutma sistemi,elektrik-elektronik, akü, şanzıman, ön takımlar, arka takımlar, beyinler,vites, debriyaj sistemi kontrol, şasi, şasi bağlantıları, dynometre testi, araç iç ve dış aksamların kontrolü yapılan kontroller arasındadır. Araç marka ve modeline göre kontrollerden bazıları değişebilmektedir. 

Mersin en iyi ekspertiz

Ekspertiz servisleri ikinci el otomobil alırken sıklıkla gidilen yerlerdendir.  Araç sektöründe  hareketli olmasıyla birlikte ekspertiz servisi sayısında da artış meydana gelmiştir. Ancak ekspertiz servislerinin sayısının fazla olması kalitenin düşmesine neden olmaktadır. Kalitesi düşük bir servis,  asla kesin sonuçlu bir ekspertiz raporu vermeyecektir. Bu nedenle kaliteli bir ekspertiz seçmek büyük önem taşmaktadır.

Mersinin en çok tercih edilen ekspertiz servisi olan Mersin Şahin Oto Ekspertiz, kaliteyi uygun fiyata veren bir servis olarak bilinmektedir. Son teknolojik ve Avrupa standardına uygun cihazlar kullanan Mersin Şahin Oto Ekspertiz,  bu üst düzey cihazlar sayesinde ölçümleri milimetrik olarak gerçekleştirmektedir. Ölçüm sonuçlarında yanılma payının olmaması sayesinde kusursuz bir ekspertiz raporu hazırlanmış olur.

Mersin Şahin Oto Ekspertiz servisi gerçekleştirdiği test sonuçlarını size yazılı olarak teslim eder. Ekspertiz hizmeti sonrasında araç ile ilgili tüm bilgileri alır ve sonrasında araç ile ilgili her bilgiyi öğrenip, araç satın alıp almama kararınızı verirsiniz.

Ekspertiz servisi, raporun dışında da size destek vermeye devam etmektedir. Aracın alım aşamasındaki tüm işlemlerde yanınızda olan Mersin Şahin Oto Ekspertiz, işlemlerinizin çok daha hızlı tamamlanması için yardımcı olacaktır. Ekspertiz işinde kaliteden yana şansınızı kullanmak ve mağdur olmamak istiyorsanız, tercihinizi mutlaka Mersin Şahin Oto Ekspertiz servisinden yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

Mersin en iyi ekspertiz

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin.

0 / 5 5
WhatsApp chat
%d blogcu bunu beğendi: